1996 yılında Ali Kandemir tarafından kurulan ÇANTATÜRK, kısa sürede saraciye sektöründe Türkiyenin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Deri çanta,valiz, kemer, cüzdan ve her türlü kumaş çanta konusunda çağdaş tasarım anlayışı ve üretim kalitesiyle bir marka olan ÇANTATÜRK, hem kendi bünyesinde hem de geniş fason üretim ağı içinde yer alan uzman kadrosuyla saraciye konusunda ihracat, direkt satış ve promosyon ürünleri sektöründe saygın yerini korumaktadır.

ÇANTATÜRK; kendi bünyesi ve fason kadrosuyla beraber yaklaşık 500 kişi ile ayda 200,000 parça kumaş çanta, 50,000 parça deri aksesuar üretim kapasitesine sahip olup; Türkiye genelinde 100 ün üzerinde ajans ve firmalarla çalışmaktadır.


Müşterilerimiz işimizin aynasıdır. Sürekli olarak "EN MÜKEMMEL" olmak ve "MUTLU MÜŞTERİLER" yaratmak en büyük hedefimizdir.

Ülkemizin varlığı, bizim varlığımızın nedenidir. İçinde yaşadığımız toplumun bir parçası olduğumuz bilinciyle, çalışmalarımızda topluma katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu bilinçle çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi geniş ailemizin bir üyesi olarak görürüz.
İlişki içinde olduğumuz herkese karşı adil, dürüst olmak ve saygın bir iş ahlakına sahip olmak en üst değerimizdir.